Co by kamenem dohodil

Chaty a chalupyu nás můžete vybírat podle oblastí. Mezi nejžádanější patří Jižní Čechy, v této lokalitě máme k pronájmu 58 objektů k rekreaci! Lákadlem je hlavně v letním období, protože se zde nachází rybníky, řeky i koupaliště a přehrady! Nachází se zde i hojný počet pamětihodností, zámek Hluboká a Červená Lhota, přenádherný Český Krumlov, hrad Zvíkov a vesnice s architekturou selského baroka!
Výborným tipem na dovolenou je i oblast Šumavy, Pošumaví a Lipna! Chaty a chalupy zde máme v hojném počtu! Ideální je tako lokalita pro rybáře i houbaře! Na výlety je zde možné vyrazit do všech světových stran, mezi nejžádanější patří Boubínský prales, koupání na Lipně, ledovcová jezera a v zimě Ski areál České Žleby nebo Kvilda!

Krajina jako malovaná

Chaty a chalupy naleznete také v často navštěvované lokalitě Jižní Moravy a Slovácka. Zde disponujeme 14 objekty. Zde si odpočinou hlavně dospělí u sklenky dobrého vína! Na výlet můžete zajet do Lednicko-Valtického areálu, Národního parku Podyjí, procházku a túru lze uskutečnit krajinou Pálavy, podívat se můžete na naleziště Věstonické venuše nebo obdivovat středověký hrad Buchlov a zámek Buchlovice!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup