Nádobí, které můžete po použití sníst nebo nechat rozložit

Z dostupných dat a provedených studií vyplývá, že během jednoho roku vyprodukujeme v průměru kolem dvou miliard tun odpadu. Zdá se vám toto číslo příliš vysoké? Příští rok to už může být jinak, lepší. Stačí, když každý z nás přispěje alespoň nějakou měrou a pokusí se snížit množství vytvořeného odpadu. Co takhle začít třeba u plastů? Ruku na srdce, kolikrát do měsíce třeba použijete jednorázové plastové obaly? Možná vám na to nebudou stačit ani prsty na rukách. A právě v oblasti stravování je tu změna k lepšímu. Právě teď je ten správný čas vyzkoušet alternativu, kterou je jedlé nádobí.

54_bez-nazvu2

Krok správným směrem pro lepší planetu
Udělejte krok tím správným směrem pro lepší životní prostředí. Zapomeňte na plast a v případě, že potřebujete využít jednorázové nádobí, sáhněte po praktické a šetrné alternativě v podobě jedlého nádobí. To můžete po použití buďto sníst nebo využít do kompostu. V přírodě se totiž rozloží již po úctyhodných 30 dnech, a to je pro životní prostředí skvělou zprávou.
Bio eko party, která nezatíží životní prostředí
Co je bio, je zkrátka in. Uspořádejte party v bio eko stylu a ukažte všem ostatním, že vám na životním prostředí záleží. Nádobí z jedlého materiálu je perfektní volbou a krokem tím správným směrem. Pečujte o životní prostředí tím, že se pokusíte snížit produkci odpadu na minimum a využívejte jednorázové nádobí, které přírodu nezatíží.

102_rrrzgfg

Talíře, misky, kelímky a další sortiment pro vaše pokrmy a nápoje
Až poteče na vaší party pivo, víno nebo limonáda proudem, oceníte praktické a ekologické jedlé kelímky a jedlá brčka. Občerstvit se pak můžete z talířků nebo misek ze stejného materiálu. A po použití? Jednoduše sníst. Kromě toho, že je toto nádobí jedlé, ekologické a kompletně rozložitelné také dobře vypadá a na vaší slavnostní tabuli se bude perfektně vyjímat.